KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17334247
nr 1733 4247
Blandteknik
Kristina Redz, Signerad, komposition, 28x25 cm, yttermått inklusive ram: 55x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 18:41:21
100 kr